Wygodny biustonosz

...ponieważ wygoda to podstawa

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Biustonosze na duży biust

Biustonosze duże rozmiary

E-mail Print PDF

Biustonosze duże rozmiary

 

Kobiety posiadające duże rozmiary biustów coraz odważniej mówią o swoich potrzebach i krytykują sytuację, w której na duże biusty nie można znaleźć niczego interesującego. Na szczęście powoli się to zmienia, wystarczy tylko zajrzeć do Internetu i przyjrzeć się ofercie sklepów z bielizną.

Kobiety posiadające duże rozmiary mówią, że po powrocie do domu szybko zdejmują stanik, podczas gdy kobiety z mniejszymi biustami często nie czują takiej potrzeby. Czym różnią się te dwie sytuacje? W pierwszej stanik jest źle dopasowany i powoduje w trakcie noszenia dyskomfort, podczas gdy w drugiej sytuacji po prostu się go nie czuje. Takie „nieczucie” stanika to efekt jego bardzo dobrego dopasowania, a więc dobrania odpowiedniego obwodu i odpowiedniej miski. Jeśli stanik jest odpowiednio dobrany, to przez cały dzień odpowiednio podtrzymuje piersi. Tylna część stanika nie podjeżdża ku górze, a ramiączka nie wpinają się w ramiona.

Polki coraz bardziej są świadome, że dotychczas wciskały swoje piersi w niewłaściwe rozmiary, gdyż wierzyły słowom ekspedientek mówiących, że niczego lepszego nie znajdą. Te czasy odchodzą w niepamięć. Producenci widzą, że jest popyt na wspaniałą bieliznę w dużych rozmiarach. Należy zauważyć, że możliwość zakupu staników w bardzo szerokiej (czyli odpowiednio dopasowanej) rozmiarówce oferują przede wszystkim sklepy internetowe. Tak więc wystarczy dobrze się zmierzyć, a następnie złożyć zamówienie.

Na duży biust nie jest tak łatwo dobrać stanik jak na mały. Warto się jednak postarać o odpowiedni stanik w dużym rozmiarze, dlatego że ma to ogromne znaczenie dla komfortu i dla zdrowia.

 

Last Updated on Tuesday, 18 December 2012 16:48  

Newsflash

W prasie kobiecej i w portalach internetowych pojawia się wiele informacji i poradników na temat prawidłowego dobrania rozmiarów bielizny. Sprawa szczególnie ważna jest w przypadku biustonoszy. Wszystko wydaje się być proste jeśli zakupy robimy w tradycyjnych sklepach. Po prostu idziemy do sklepu z bielizną i przymierzamy ją, ale sprawa zaczyna się komplikować jeśli bieliznę kupujemy w sklepach internetowych.